Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie si deratizare dezinfectie (pentru suprafete cuprinse intre 400 - 1500 mp)
- Număr anunț
- DA21485732
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
- Furnizor / câștigător
- TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI RO15691834)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 14:29
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.500 RON
din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro