Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 35,6% sub estimat

Motorina Standard/Motorina Standard Iarna, vrac, din depozite Petrom

Număr anunț
DA21482014
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 28629842)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.980 RON
Valoare atribuită
18.660 RON 35,6% sub estimat
Data publicării
16.10.2018 12:05
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.660 RON

din 28.980 RON estimat 35,6%

Adjudecat la 64,4% din estimat · economie 10.320 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.