Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare gaze naturale

Număr anunț
DA21479058
Autoritate contractantă
LICEUL ORTODOX STEINHARDT SM (CUI 17344130)
Furnizor / câștigător
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA (CUI 22043010)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.827,28 RON
Valoare atribuită
8.827,28 RON
Data publicării
16.10.2018 10:18
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.827,28 RON

din 8.827,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.