Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat

Motorina Euro L Diesel

Număr anunț
DA21476658
Autoritate contractantă
Administratia Nationala a Rezervelor de Stat si Probleme Speciale-Unitatea Teritoriala 360 (CUI 26308129)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,20 RON
Valoare atribuită
218,68 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
16.10.2018 08:36
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,68 RON

din 222,20 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 3,52 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.