Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate spalare coafor 2211

Număr anunț
DA21487935
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE DUMITRESCU' CUMPANA (CUI 29374135)
Furnizor / câștigător
TOP COSMETIC C&G DISTRIBUTION SRL (CUI RO26341699)
Cod CPV
33711400-1 · Produse cosmetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.241 RON
Valoare atribuită
1.241 RON
Data publicării
16.10.2018 16:12
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.241 RON

din 1.241 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.