Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set sange control analizator Sysmex KX-21 N + Cell Pack Susmex KX - 21N
- Număr anunț
- DA21489940
- Autoritate contractantă
- Institutul Clinic de Urologie si Transplant Renal Cluj (CUI 12653879)
- Furnizor / câștigător
- TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI RO10572840)
- Cod CPV
- 33141570-6 · Sange uman (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 09:25
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.050 RON
din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro