Ofertă acceptată Cumpărare directă

calculator birou

Număr anunț
DA21485571
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic Constanta (CUI 14587100)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30141000-9 · Masini de calcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19,89 RON
Valoare atribuită
19,89 RON
Data publicării
16.10.2018 14:22
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19,89 RON

din 19,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.