Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PULPE DE PUI INTREGI, DEZOSATE, CU PIELE (NEINJECTATE)
- Număr anunț
- DA21487234
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.754 RON
- Valoare atribuită
- 8.754 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 15:29
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.754 RON
din 8.754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro