Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,7% sub estimat
Croissant cu ciocolata 100G (2x50g), Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida )
- Număr anunț
- DA21490858
- Autoritate contractantă
- Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
- Furnizor / câștigător
- ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179,70 RON
- Valoare atribuită
- 165,90 RON 7,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 10:01
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
165,90 RON
din 179,70 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 13,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.