Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saiba otel cauciuc EPDM 4,8x16

Număr anunț
DA21488566
Autoritate contractantă
TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
Furnizor / câștigător
MITREX TEHNIC SRL (CUI RO14344888)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35 RON
Valoare atribuită
35 RON
Data publicării
17.10.2018 07:42
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35 RON

din 35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.