Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Siguranta tetrapolara
- Număr anunț
- DA21494817
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO-SOCIALA RADUCANENI (CUI 16038486)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI RO5885051)
- Cod CPV
- 31600000-2 · Echipament electric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68 RON
- Valoare atribuită
- 68 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 12:34
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68 RON
din 68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro