Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale electrice pentru cladiri si firme luminoase
- Număr anunț
- DA21493836
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
- Cod CPV
- 31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.131,86 RON
- Valoare finală
- 2.149,86 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 11:49
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.