Ofertă acceptată Cumpărare directă

polite RCA obligatorii

Număr anunț
DA21492552
Autoritate contractantă
TEATRUL MARIA FILOTTI (CUI 4343176)
Furnizor / câștigător
STIO INVESTMENT SRL (CUI 34685677)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.881,75 RON
Valoare atribuită
5.881,75 RON
Data publicării
17.10.2018 11:04
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.881,75 RON

din 5.881,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.