Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manson de trecut pe tub "PREMO" Dn1000mm Dispozitiv de strangere garnitura Dn 1000mm

Număr anunț
DA21488858
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
MET INTER PROD SRL (CUI 36749319)
Cod CPV
44165300-7 · Mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.700 RON
Valoare atribuită
15.700 RON
Data publicării
17.10.2018 08:30
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.700 RON

din 15.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.