Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Demontat si montat anvelopa si roata,jantat si dejantat ,echilibrat janta tabla si aluminiu,
- Număr anunț
- DA21484813
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CLUJ-NAPOCA (CUI 4426336)
- Furnizor / câștigător
- BRANDO COM SRL (CUI RO6774361)
- Cod CPV
- 50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 726,08 RON
- Valoare atribuită
- 726,08 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 13:52
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
726,08 RON
din 726,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro