Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE TARG MESTESUGURI

Număr anunț
DA21484659
Autoritate contractantă
Centrul judetean de Cultura Prahova (CUI 2844383)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,72 RON
Valoare atribuită
80,72 RON
Data publicării
16.10.2018 13:44
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,72 RON

din 80,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.