Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor coduri de bare

Număr anunț
DA21484031
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GHEORGHE SINCAI BIHOR (CUI 4687188)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.650 RON
Valoare atribuită
2.650 RON
Data publicării
16.10.2018 13:20
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.650 RON

din 2.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.