Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tub azbociment fi 400×6metri

Număr anunț
DA21454658
Autoritate contractantă
COMUNA PLOSCA (PRIMARIA PLOSCA JUD. TELEORMAN) (CUI 4652783)
Furnizor / câștigător
HOLDING SOREC MAR SRL (CUI 32750930)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.000 RON
Valoare atribuită
68.000 RON
Data publicării
12.10.2018 09:27
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.000 RON

din 68.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.