Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Microsoft Office Home and Business 2016, Engleza, pentru Windows PC, Medialess [T5D-02826]
- Număr anunț
- DA21486278
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.764,70 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 14:50
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.764,70 RON
din 1.764,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro