Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix cu mecanism

Număr anunț
DA21491692
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU (CUI 29373342)
Furnizor / câștigător
SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI RO32301125)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,17 RON
Valoare atribuită
10,17 RON
Data publicării
17.10.2018 10:34
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,17 RON

din 10,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.