Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,7% sub estimat
PLIC, CD-R, DVD-R
- Număr anunț
- DA21483501
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.296,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.249 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 13:03
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 07:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.249 RON
din 1.296,52 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 47,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.