Ofertă acceptată Cumpărare directă

Etichete albe autoadezive pt imprimante A4 100 coli/cutie 70x29,7mm

Număr anunț
DA21483987
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ALBA (CUI 4765863)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104,72 RON
Valoare atribuită
104,72 RON
Data publicării
16.10.2018 13:19
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104,72 RON

din 104,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.