Ofertă refuzată Cumpărare directă

Componente de retea

Număr anunț
DA21430051
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Antos János, Reci (CUI 13647883)
Furnizor / câștigător
CSABACOMPUTER SRL (CUI RO19145800)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
667,23 RON
Valoare finală
667,23 RON
Data publicării
10.10.2018 08:35
Data finalizării
17.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.