Ofertă acceptată Cumpărare directă

Uscator par si corp hotelier Meco HD155 1500W cu priza pac 21870

Număr anunț
DA21491480
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39712210-1 · Uscatoare de par (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.554 RON
Valoare atribuită
1.554 RON
Data publicării
17.10.2018 10:25
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 10:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.554 RON

din 1.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.