Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca 1938384

Număr anunț
DA21488619
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nr 1 Municipiul Sighisoara (CUI 6118154)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,52 RON
Valoare atribuită
353,52 RON
Data publicării
17.10.2018 07:56
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,52 RON

din 353,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.