Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cana electrica

Număr anunț
DA21487626
Autoritate contractantă
COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39221121-1 · Cani (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,82 RON
Valoare atribuită
58,82 RON
Data publicării
16.10.2018 15:49
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,82 RON

din 58,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.