Acasă · Licitații
· Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPRACOPERTA CATALOG PANZA ALBASTRA
- Număr anunț
- DA21487645
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA IOAN CIMPINEANU (CUI 28135520)
- Furnizor / câștigător
- ATEC SRL (CUI RO10310742)
- Cod CPV
- 22400000-4 · Timbre, carnete de cecuri, bancnote, actiuni, materiale publicitare, cataloage si manuale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 116 RON
- Valoare atribuită
- 116 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 15:50
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 16:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
116 RON
din 116 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro