Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto
- Număr anunț
- DA21483231
- Autoritate contractantă
- Judetul Covasna (CUI 4201988)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.932,72 RON
- Valoare atribuită
- 58.576,56 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2018 12:54
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.576,56 RON
din 58.932,72 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 356,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.