Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indapamida 1.5 mg

Număr anunț
DA21472581
Autoritate contractantă
Centrul de Integrare prin Terapie Ocupationala pentru Persoane Adulte cu Handicap Tatarai (CUI 24931693)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,84 RON
Valoare atribuită
263,84 RON
Data publicării
15.10.2018 14:10
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,84 RON

din 263,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.