Ofertă refuzată Cumpărare directă

Nota Receptie si Constatare Diferente (NRCD) cu sau fara TVA A4 AUTOCOPIATIV 3 EXEMPLARE 150 file

Număr anunț
DA21464385
Autoritate contractantă
CENTRUL DE EVALUARE SI TRATAMENT A TOXICODEPENDENTELOR PENTRU TINERI SF. STELIAN (CUI 4364632)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22813000-2 · Registre contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,50 RON
Valoare finală
127,50 RON
Data publicării
15.10.2018 09:58
Data finalizării
17.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.