Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru intrare-iesire
- Număr anunț
- DA21444793
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Alimentare cu Apă și Canalizare Sângeorgiu de Pădure (CUI RO39118070)
- Furnizor / câștigător
- TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,90 RON
- Valoare atribuită
- 26,90 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 10:25
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,90 RON
din 26,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro