Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA21490982
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CARAULA (CUI 15057617)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,20 RON
Valoare atribuită
279,20 RON
Data publicării
17.10.2018 10:08
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,20 RON

din 279,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.