Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Interventie, diagnosticare si raport tehnic pentru remediere defect LES 20KV 5404 Ovidiu
- Număr anunț
- DA21490909
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- 97 ELECTRICONST SRL (CUI RO10127088)
- Cod CPV
- 50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.815 RON
- Valoare atribuită
- 1.815 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 10:04
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.815 RON
din 1.815 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro