Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANSAMBLE PT LOCURI DE JOACA COPII

Număr anunț
DA21490897
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
37535240-1 · Tobogane pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.980 RON
Valoare atribuită
26.980 RON
Data publicării
17.10.2018 10:03
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.980 RON

din 26.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.