Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convector electric de perete si podea
- Număr anunț
- DA21487795
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768,89 RON
- Valoare atribuită
- 768,89 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 15:59
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 07:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
768,89 RON
din 768,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro