Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stripuri de urina 11 parametri
- Număr anunț
- DA21476601
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.838,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.838,40 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 08:32
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.838,40 RON
din 1.838,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro