Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE

Număr anunț
DA21491962
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CROITORASUL CEL VITEAZ" GALATI (CUI 13629895)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123,85 RON
Valoare atribuită
123,85 RON
Data publicării
17.10.2018 10:44
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123,85 RON

din 123,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.