Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de instruire si asistenţa tehnică pentru implementare OSGG 600/2018

Număr anunț
DA21445745
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 24 IASI (CUI 32224235)
Furnizor / câștigător
MY CONSULT SRL (CUI 35756890)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare finală
4.000 RON
Data publicării
11.10.2018 11:00
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.