Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD Extern Western Digital Elements, 4TB, 3.5", USB 3.0 si USB 2.0,
- Număr anunț
- DA21433465
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.018,46 RON
- Valoare atribuită
- 1.018,46 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 10:57
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.018,46 RON
din 1.018,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro