Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cartuse anunt ADV1037370

Număr anunț
DA21488606
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.146,36 RON
Valoare atribuită
1.146,36 RON
Data publicării
17.10.2018 07:53
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.146,36 RON

din 1.146,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.