Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner si Photoconductor
- Număr anunț
- DA21486594
- Autoritate contractantă
- COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.233 RON
- Valoare atribuită
- 1.233 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 15:03
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.233 RON
din 1.233 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro