Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner negru pentru imprimanta Konica Minolta Bizhub 284e - Toner fax Canon L170-
- Număr anunț
- DA21482973
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ADMINISTRATIEI SI INTERNELOR-CASA DE PENSII (CUI 4420490)
- Furnizor / câștigător
- CONCRET CONSULT SRL (CUI RO14319027)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.708,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.708,35 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 12:44
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.708,35 RON
din 1.708,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro