Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de papetarie LOT 2

Număr anunț
DA21492386
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,16 RON
Valoare atribuită
707,16 RON
Data publicării
17.10.2018 10:59
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,16 RON

din 707,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.