Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Samsung 860 EVO 1TB (MZ-76E1T0B/EU, 860 Series, SATA3) anunt ADV1040007
- Număr anunț
- DA21487539
- Autoritate contractantă
- Institutul de Biologie si Patologie Celulara '' Nicolae Simionescu'' (CUI 4364268)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728,67 RON
- Valoare atribuită
- 728,67 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 15:45
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
728,67 RON
din 728,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro