Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate PC cu sistem de operare PC + pachet Office
- Număr anunț
- DA21486061
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI RO9911870)
- Cod CPV
- 30213400-9 · Unitati centrale de procesare pentru computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.735 RON
- Valoare atribuită
- 42.735 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 14:41
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.735 RON
din 42.735 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro