Ofertă refuzată
Cumpărare directă
HDD extern Maxtor M3 Portable 2.5'' 2TB USB3, negru STSHX-M201TCBM
- Număr anunț
- DA21485314
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LÂNGA TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4365310)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 521,52 RON
- Valoare finală
- 521,52 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 14:12
- Data finalizării
- 17.10.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.