Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimanta laser alb-negru HP LaserJet Pro 500 MFP M521dw, A4 [A8P80A]

Număr anunț
DA21484340
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.54 (CUI 32575368)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.109,24 RON
Valoare atribuită
3.109,24 RON
Data publicării
16.10.2018 13:31
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.109,24 RON

din 3.109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.