Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desktop PC - iMac 21” cu procesor i7

Număr anunț
DA21482182
Autoritate contractantă
Statiunea de Cercetare Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Cprinelor Caransebes (CUI 10156350)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.008,40 RON
Valoare atribuită
21.008,40 RON
Data publicării
16.10.2018 12:11
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.008,40 RON

din 21.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.