Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta HP LaserJet PRO M402DN Fax Brother FAX-2845, Laser A4, 33.6Kbps, USBCartus toner Xerox W
- Număr anunț
- DA21481345
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA BRAILA (CUI 18160322)
- Furnizor / câștigător
- MATVIRO CONSULT SRL (CUI RO32196372)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 11:43
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 08:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro