Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,9% sub estimat

Disc diamantat universal EQD SPX 400/20

Număr anunț
DA21494300
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
HILTI ROMANIA S.R.L. (CUI RO17131957)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840,56 RON
Valoare atribuită
1.530,36 RON 16,9% sub estimat
Data publicării
17.10.2018 12:10
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
17.10.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.530,36 RON

din 1.840,56 RON estimat 16,9%

Adjudecat la 83,1% din estimat · economie 310,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.